Navigation überspringen
 

Kariéra


Společnost Westfalen nabízí svým spolupracovnicím a spolupracovníkům speciální výhody rodinné firmy zakládající si na tradicích: krátké rozhodovací procesy, plochou hierarchii a dlouhodobé plánování. Firemní cíle se neorientují na krátkodobobé dosahování zisku, nýbrž na zajištění a úspěšný rozvoj podniku pro budoucí generace.
 
Atraktivní pracovní podmínky
 
Vysoké výkony lze trvale podávat pouze tehdy, pokud jsou k tomu dobré rámcové podmínky.
 
Westfalen klade důraz na přiměřené odměňování svých zaměstnankyň a zaměstnanců. To se zakládá na zaměstnávání v souladu se skvělými podmínkami tarifní smlouvy platné pro chemický průmysl. Plnění firemního důchodového zabezpečení navíc ještě překračuje už tak velkorysé podmínky této tarifní smlouvy.


Neustálý další vývoj znalostí a schopností spolupracovníků - osobní rozvoj - patří k receptu společnosti Westfalen na úspěch. Nakonec i dlouhodobé pracovní úvazky dávají znát, že se zaměstnankyně a zaměstnanci společnosti Westfalen AG cítí dobře. K tomu přispívá například pracovní doba, která vychází vstříc potřebám rodin, modely flexibilní pracovní doby, závodní zdravotní management a příjemné firemní klima, které se vyznačuje vzájemným uznáváním hodnot.


U společnosti Westfalen je ve středu zájmu člověk!