Navigation überspringen
 

Prospekty zaměřené na chladiva

Naše prospekty Vám nabízí celkový pohled na oblast chladiv a teplonosných médií. Tam najdete vše, co potřebujete vědět o našich výrobcích, službách a našem sortimentu v oblasti lahví. Kromě toho tam najdete další údaje, fakta a tipy, které jsou pro manipulaci s chladivy a teplonosnými médii užitečné.

Prospekty máte na této straně k dispozici ke stažení:

 

 

Ideální koncepty: Progresivní chladiva
 
Jednou z největších výzev naší doby je spojení šetrnosti k životnímu prostředí s hospodárností v praxi. To dokumentuje i postupující pokrok na všech úrovních trhu s chladivy. Společnost Westfalen Vás podporuje svým excelentním sortimentem chladiv a širokou nabídkou servisu a poradenství.

 

Kvalita v kvartetu: Teplonosná média Antifrogen®
 
Voda je výborným teplonosným médiem a chladivem. V kombinaci s kyslíkem a dalšími složkami vzduchu však voda působí korozivně, při mínusových teplotách ztrácí na stékavosti. Čtyři výrobky skupiny značky Antifrogen® umožňují využívání pozitivních vlastností vody za současného spolehlivého vyloučení nevýhod. Pro každou oblast použití nabízí Antifrogen® perfektní protizámrazovou ochranu a výborné antikorozní vlastnosti.

 

Manipulace se zeotropními chladivy - informace pro praxi (1)
 
Zeotropní chladiva se liší v důležitých bodech jednosložkových chladiv (jako např. R-134a). Na co si při manipulaci s těmito chladivy musíte dávat pozor, Vám vysvětlíme v této publikaci.

 

Význam zkratek chladiv - informace pro praxi (6)

Označení chladiva je standardizované a podléhá stanovenému číselnému principu. Každému charakteristickému číslu chladiva předchází označení písmenem “R” jako “Refrigerant” (anglický výraz pro chladivo).

 

Odborná manipulace s chladivy - informace pro praxi (2)
 
Tato publikace nabízí informace o odborné manipulaci s chladivy: od bezpečnosti v prostorách zařízení a stroje až k uskladnění a manipulaci.

 

Příručka pro výběr chladiv - informace pro praxi (5)

Vybrat správné chladivo není nic jednoduchého. Každé má své výhody a nevýhody, které je nutné odborně posoudit. S ohledem na nová legislativní ustanovení je nutné nahradit chladiva novými látkami, které mají menší dopad na životní prostředí. 

 

 

Nové informace z Bruselu!
 
Infomace týkající se nového nařízení o F-plynech (EU) č. 517/2014 Evropského parlamentu a Rady z 16. dubna 2014 o fluorovaných skleníkových plynech a zrušení nařízení (ES) č. 842/2006

 

Inovize - inovativní a vizionářská řešení v oblasti chladiv

Máte dotazy týkající se nařízení o fluorovaných skleníkových plynech? Rádi Vám poskytujeme odpovědi prostřednictvím nové generace chladiv. Prohlédněte si přehled chladiv včetně hodnot GWP.